Opis inwestycji

Malownicza i pełna zieleni Różanka to jedna z najciekawszych i najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia. To właśnie tam, niedaleko Odry, powstaje Nowe Miasto Różanka – osiedle o nowoczesnej i dopracowanej architekturze, które wkomponuje się w otoczenie i stworzy domowy azyl dla przyszłych mieszkańców.

Nowe Miasto Różanka I

Szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa powstaje na osiedlu Różanka we Wrocławiu, przy ulicach Obornickiej i Młynarskiej. Pierwszy etap składa się z dwóch budynków, w których znalazły się 152 mieszkania. Nowe Miasto Różanka łączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych z komfortowym dojazdem do centrum lub poza granice miasta. To inwestycja wybudowana w trosce o bardzo zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Lokale mieszkalne liczą od 2 do 4 pokoi oraz od 42,07 do 101,45 mkw. Wszystkie mieszkania powstały z troską o łatwą aranżację oraz o komfortowe użytkowanie. W obrębie tych dwóch obiektów mieszkańcy będą mogli korzystać z dużej liczby miejsc parkingowych. Część z nich została usytuowana na parkingu naziemnym, pozostałe na poziomie -1. Dla komfortu osób niepełnosprawnych, na zewnątrz budynków oraz na parkingu podziemnym powstały również miejsca postojowe. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są komórki lokatorskie.

Nowe Miasto Różanka IB

Kolejny etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku o 9 kondygnacjach. Znajdzie się w nim 40 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży o szerokim zakresie od 29,4 do 101 mkw. i zróżnicowanym układzie – dostępne będą lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. W ofercie znajdą się także mieszkania dwu- i trzypoziomowe, 

usytuowane na siódmej kondygnacji. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, zaprojektowano 40 komórek lokatorskich. Wózki i rowery będzie można natomiast pozostawiać w wózkowni. 

Etap IB będzie projektem wyjątkowym. Budynek funkcjonujący dawniej jako część zabytkowego „Młyna Różanka” zostanie poddany rewitalizacji. Ta część inwestycji Nowe Miasto Różanka będzie łączyła w sobie nowoczesność z przeszłością – nowe funkcje osadzone w historycznych murach doskonale wpiszą się w mapę miasta. Infrastruktura usługowo-handlowa znajdująca się w sąsiedztwie ułatwi przyszłym mieszkańcom osiedla codzienne funkcjonowanie.

Nowe Miasto Różanka II

Nowe Miasto Różanka II obejmie dwa budynki, a w nich łącznie 250 mieszkań o metrażach od 41,74 do 96,09 mkw. Każdy z przyszłych lokatorów może wybierać spośród mieszkań o układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Mając na uwadze potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców, w inwestycji zaplanowano liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe naziemne, w tym przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji nabywców zostaną oddane także komórki lokatorskie.

Nowe Miasto Różanka III

Trzeci etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku, w którym zaprojektowano 95 mieszkań. W ofercie znajdą się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Nabyć będzie można zarówno mniejsze mieszkania o metrażach od 42, 40 mkw., jak i znacznie większe – do 93, 49 mkw. Z myślą o posiadaczach samochodów przygotowano miejsca postojowe w hali garażowej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców, zadbano także o dodatkową przestrzeń na przechowywanie rzadziej używanych przedmiotów – zaprojektowano łącznie 77 komórek lokatorskich: 69 w garażu i 8 na piętrach.

Nowe Miasto Różanka IV

W skład czwartego etapu inwestycji wejdzie jeden budynek. Znajdzie się w nim 135 komfortowych, ustawnych mieszkań. Zróżnicowany zakres metraży – od 33,56 do 109,07 mkw. – pozwoli na wybór lokalu doskonale dostosowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych nabywców. W ofercie znajdą się zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania o układach od 2 do 5 pokoi. Na zmotoryzowanych czekać będą miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca na zewnątrz budynku. Aby zapewnić dodatkową przestrzeń, w inwestycji zaplanowano 61 komórek lokatorskich – 43 w garażu oraz 18 na piętrach.

Nowe Miasto Różanka Villa "Rosa"

Kolejny etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku o dwóch kondygnacjach. Znajdzie się w nim 8 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży od 49,20 mkw. do 88,11 mkw. i zróżnicowanych układów dwu-, trzy- i czteropokojowych. Dla zmotoryzowanych lokatorów zaprojektowane zostały naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, zaplanowano 8 komórek lokatorskich oraz wózkownię z rowerownią. W trosce o osoby niepełnosprawne została zaprojektowana platforma pokonująca różnicę wysokości między spocznikiem kondygnacji mieszkalnej a poziomem wejścia do budynku. 

Mieszkania zaprojektowane w tym etapie będą mieścić się w budynku funkcjonującym dawniej jako część biurowo-mieszkalna zabytkowego „Młyna Różanka”. Obiekt zostanie zrewitalizowany, a renowacji oraz uzupełnieniu poddane zostaną detale i piękna sztukateria, natomiast ciepła kolorystyka elewacji podkreśli liczne ornamenty na budynku. Ten etap inwestycji Nowe Miasto Różanka połączy w sobie nowoczesność z przeszłością. Otoczony przez powstające nowe budynki mieszkalne, spaja swoją formą stare z nowym.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij