Opis inwestycji

Malownicza i pełna zieleni Różanka to jedna z najciekawszych i najszybciej rozwijających się dzielnic Wrocławia. To właśnie tam, niedaleko Odry, powstaje Nowe Miasto Różanka – osiedle o nowoczesnej i dopracowanej architekturze, które wkomponuje się w otoczenie i stworzy domowy azyl dla przyszłych mieszkańców.

Nowe Miasto Różanka I

Szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa powstaje na osiedlu Różanka we Wrocławiu, przy ulicy Obornickiej/Młynarskiej. W jej pierwszym etapie powstaną dwa budynki, w obrębie których znajdą się 152 mieszkania. Nowe Miasto Różanka połączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych z komfortowym dojazdem do centrum lub poza granice miasta. To inwestycja, którą zaplanowano z troską o bardzo zróżnicowane potrzeby mieszkaniowe. Projektowane lokale mieszkalne będą liczyły od 2 do 4 pokoi oraz od 42,07 do 101,45 mkw. Wszystkie mieszkania zaplanowano z troską o łatwą aranżację oraz o komfortowe użytkowanie każdego dnia. W obrębie dwóch projektowanych obiektów przewidziano dużą liczbę miejsc parkingowych. Część z nich zostanie usytuowana na parkingu naziemnym, pozostałe na poziomie -1. Dla komfortu osób niepełnosprawnych przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz budynków oraz na parkingu podziemnym. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie.

Nowe Miasto Różanka IB

Kolejny etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku o 9 kondygnacjach. Znajdzie się w nim 40 mieszkań. Przyszli nabywcy będą mogli wybierać spośród metraży o szerokim zakresie metraży: od 29,4 do 101 mkw. i zróżnicowanym układzie – dostępne będą lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. W ofercie znajdą się także mieszkania dwu- i trzypoziomowe, usytuowane na siódmej kondygnacji. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będą naziemne miejsca postojowe. Aby ułatwić przyszłym nabywcom przechowywanie przedmiotów, zaprojektowano 40 komórek lokatorskich. Wózki i rowery będzie można natomiast pozostawiać w wózkowni.
Etap IB będzie projektem wyjątkowym. Budynek funkcjonujący dawniej jako część zabytkowego „Młyna Różanka” zostanie poddany rewitalizacji. Ta część inwestycji Nowe Miasto Różanka będzie łączyła w sobie nowoczesność z przeszłością – nowe funkcje osadzone w historycznych murach doskonale wpiszą się w mapę miasta. Infrastruktura usługowo-handlowa znajdująca się w sąsiedztwie ułatwi przyszłym mieszkańcom osiedla codzienne funkcjonowanie.

Nowe Miasto Różanka II

Nowe Miasto Różanka II obejmie dwa budynki, a w nich łącznie 250 mieszkań o metrażach od 41,49 do 94,28 mkw. Każdy z przyszłych lokatorów może wybierać spośród mieszkań o układach dwu-, trzy- i czteropokojowych. Mając na uwadze potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców, w inwestycji zaplanowano liczne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe naziemne, w tym przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji nabywców zostaną oddane także komórki lokatorskie.

Nowe Miasto Różanka III

Trzeci etap inwestycji będzie składał się z jednego budynku, w którym zaprojektowano 95 mieszkań. W ofercie znajdą się lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Nabyć będzie można zarówno mniejsze mieszkania o metrażach od 42, 40 mkw., jak i znacznie większe – do 93, 49 mkw. Z myślą o posiadaczach samochodów przygotowano miejsca postojowe w hali garażowej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców zadbano także o dodatkową przestrzeń na przechowywanie rzadziej używanych przedmiotów – zaprojektowano łącznie 77 komórek lokatorskich: 69 w garażu i 8 na piętrach.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij